دسته‌بندی نشده

تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دومین مسابقه طراحی طلا و جواهر

دبیر این مسابقه ملی اعلام کرد:
تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه دومین مسابقه طراحی طلا و جواهر/ اختتامیه 29 مهرماه برگزار می شود

دبیر دومین مسابقه ملی طراحی طلا و جواهراز تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه خبر داد.
محمد جواد پیش بین با اعلام این خبر اعلام کرد: علی‌رغم استقبال بسیار خوبی که از دومین مسابقه‌ی طراحی طلا و جواهر شده است اما بسیاری از طراحان از سراسرکشور از ما خواستند تا زمان اختتامیه را به تعویق بیندازیم تا بتوانند طرح‌های‌شان را با کیفیت بهتر به مسابقه ارسال کنند.
دبیر اجرایی این مسابقه ملی ایده‌پردازی و تبعیت از روند مد را دو فاکتور مهم در ارزیابی آثار دانست وافزود: از این بین ایده‌پردازی امتیازِ زیادی را نیز به خود اختصاص می‌دهد و لذا طراحان باید زمانِ بیشتری را برای این کار داشته باشند بنابراین پس از رایزنی و مشورت با هیات‌اجرایی، به این نتیجه رسیدیم که زمانِ ارسال آثار به مسابقه را تمدید کنیم همچنین به خاطر احترام به شعائر دینی و به این علت که اختتامیه با ماه محرم و صفر تداخل نداشته باشد، مقرر شد اختتامیه را 29 مهرماه برگزار کنیم. با توجه به اینکه در محرم و صفر فعالیت صنف طلا و جواهر کمتر است، طراحان می‌توانند از این فرصت برای طراحی استفاده کنند
مدیر مرکز نوآوری طلا، جواهر و گوهرسنگ‌های مشهد در انتها بیان کرد: . این تاخیر موجب می‌شود که طرح‌ها با کیفیت بهتری به دبیرخانه برسند. طراحان می‌توانند تا تاریخ 30 شهریور ماه طراح‌های خود را به دبیرخانه ارسال کنند که درنهایت نتایج، پایان مهرماه در مراسم اختتامیه اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *